Beskrivning
| Bredd | 8,5 |
| Höjd | 11,40 |
| Längd | 7,40 |
| Form | Rund |
| Vikt | 0,17 |
249,00kr
Om du någonsin känt att ditt skrivbord är för stillsamt, för ordentligt eller bara helt enkelt… för vanligt, då är King Hoptimist precis den monark du inte visste att du behövde.
Med sin glänsande kungakrona, sitt ständiga leende och en fjäder som får honom att studsa av glädje bara du tittar på honom, är han den mest lojala arbetskamrat du kan ha. Han dömer dig aldrig – oavsett om du spillt kaffe, skickat ett mejl till fel person eller just googlat “hur gör man ett vuxet liv?”.
Det finns något hypnotiskt i hur han gungar. Man ställer honom på bordet, petar till honom lite… och vips är man inne i en 15-minuters meditation ledd av en plastig liten hoppkung med fjäderrumpa. Han kanske inte löser dina problem – men han får dig att glömma att du har dem.
Fördelar:
Sprider glädje som en studsboll på energidryck.
Kräver ingen laddning, wifi eller manual – bara ett lätt fingerpet.
Matchar din inre barnslighet perfekt.
Nackdelar:
Kan distrahera dig från verkligt arbete. (Men ärligt, det är nog en fördel.)
Om du trycker för hårt kan han nästan flyga iväg. (Eller är även det en feature?)
| Bredd | 8,5 |
| Höjd | 11,40 |
| Längd | 7,40 |
| Form | Rund |
| Vikt | 0,17 |
| Vikt | 0,17 kg |
|---|
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Den här hemsidan använder cookies. Genom att fortsätta använda sidan godkänner du vår användning av cookies.
Recensioner
Det finns inga recensioner än.